E papritur: Gruaja e Medës publikon foto duke qarë

2017-10-28 në ora 15:30

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot, Lulja ka befasuar me fotografinë e publikuar, në të cilën sytë e saj duket të skuqur sikur të kishte qarë. Ka pasur disa komente qesharake nga ndjekësit e saj si ajo: “Mos qaj se Meda kthehet prapë”.

Por, se cila është e vërteta e kësaj fotografie, mbetët të shihet…/ORAINFO