Elita Rudi dhe Gjiko sërish prindër, foto pas lindjes dhe emri i vajzës

2021-03-04 në ora 17:35

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur vet moderatorja përmes një postimi në rrjetin social Instagram shkruan GazetaShneta.

“Familja jonë u kompletua 💞

Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 /”, thuhet në postim.

Lindjen e vajzës, Elita ia besoi Spitalit Amerikan për të cilin shpreh falenderime për kujdesin e dhënë.

“Nje falenderim të vecante për @spitaliamerikanprishtine , Dr. @goksugoc Goč dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për ne. Mirënjohese pa fund per shërbimet e ofruara!”, shtoi tutje atje.

Bota, qoftë me jetë të gjatë dhe shëndet të plotë!/GazetaShneta/