Foshnja e këtij shkrimtari të njohur kishte operacion të zemrës vetëm 10 ditë pas lindjes

2017-05-02 në ora 13:10

‘It is a scary story… but it has a happy ending,’ he said as he began a teary 15-minute opening monologue.

Shkrimtari dhe moderatori i njohur Jimmy Kimmel demaskoj ngjarjen se djali i tij, dhjetë ditë pas lindjes, i ishte futur një operacioni pasi që kishte lindur me probleme në zemër shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Shneta.

Prezantuesi hapi shfaqjen e tij të hënën me lajmin se gruaja e tij, Molly McNearney, kishte lindur fëmijën e tyre të dytë, William Billy ‘Kimmel, më 21 prill në Los Anxhelos.

Por Kimmel, 49 vjeç, u trondit pasi ai detajoi problemet e tmerrshme të shëndetit që Billy kishte duruar dhe se ai kishte kaluar me sukses operacionin e rrezikshëm.

“Është një storie e frikshme … por ajo ka një fund të lumtur”, tha ai ndërsa filloi hapjen e shfaqës në 15 minutat e parë./Gazeta Shneta/