Historia prekëse e kësaj nëne që lindi binjakë pas 12 viteve

2017-05-11 në ora 12:25

Lindën 4 muaj para kohe, këta binjak shumicën e 27 javëve sa kanë mbushur, e kanë kaluar ndaras duke luftuar për mbijetesë.

Derisa Franki i habiti edhe mjekët duke u zhvilluar përkundër shanseve të vogla, Nico kishte hemorragji në kokë dhe në mushkëri, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Shneta.

Nëna Jo-Anne Collins tha se është mrekulli që ka ardhur në shtëpi me dy djemtë e saj.

Jo-Anne endured a mother’s worst nightmare when she went into labour at 24 weeks and two days – while stuck in traffic 110 miles from her home in Bristol

“Kam qarë shumë kur u bashkuam si familje në shtëpi”, ka thënë ajo.

Collins dhe burri i saj Paul Paraskeva, kanë pritur gati 12 vite që të bëhen pridër.

Ata shpenzuan më shumë se 25 mijë funte për të kryer IVF-në. /Gazeta Shneta/

Jo-Anne said: ‘Now that they’re home, I feel like I can be a proper mum. We can just be a normal family'