Ibrahim Tatlises tejët i lumtur në prezencë të vajzës së vogël

2018-07-25 në ora 22:00

Këngëtari i njohur kurd, me famë botërore Ibrahim Tatlises numëron gjithsej 66 vite dhe 6 gra në jetën e tij.

Nga martesa e tij e fundit me Aysegul Yildiz, ai tashmë ka një vajzë të vogël, shkruan Gazeta Shneta.

Ai duket se po e shijon mjaft shumë prezencën e saj në jetën e tij, sa që ka arritur edhe ta dokumentojë nëpërmjet disa fotografive që do t’i shihni më poshtë./Gazeta Shneta/