Ish Miss Kosova bëhet nënë për herë të dytë, publikohet menjëherë imazhi i bebes

2018-07-27 në ora 13:40

Ish Miss Kosova, modelja e njohur shqiptare Drenusha Latifi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo është bërë nënë e një djali derisa imazhi i parë i bebes menjëherë është publikuar në rrjetet sociale nga babai i vajzës.

Kjo pamje është shumë interesante për shkak se babai kap momentin e fëmijës që nuk ka shumë kohë që ka lindur.

Ne i dëshirojmë shëndet nënës, derisa bebes së vogël shëndet dhe jetë të lumtur./Gazeta Shneta/