Ja çfarë bën djali i Korab Shaqirit kur mungon nëna e tij

2018-06-06 në ora 19:48

Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri, tashmë është i martuar dhe ka një familje të lumtur, pjesë e të cilës është edhe djali i tij i vogël.

Fotografi të djalit ka publikuar jo rrallë këngëtari, i cili po vazhdon të rritet dita ditës, shkruan Gazeta Shneta.

E së fundmi, ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një moment së bashku me djalin e saj, pa prezencën e nënës.

Ai duket se është rritur mjaftueshëm sa për të dalë me babin në kafene!

Ndërkohë, babai i tij, Korabi, e ka quajtur atë “boss”./Gazeta Shneta/