Ju kujtohet bebi që kishte lindur me flokë të gjata? Ja se si duket tani

2017-10-29 në ora 20:58

Në Britani të Madhe ndodhi një rast i rrallë para disa muajsh – lindi fëmija me flokë të gjata, të cilat binin rreth syve të tij.

Vogëlushit Gregory Jones nga Ramsgate, i duhej një prerje flokësh vetëm disa ditë pasi lindi, transmeton Gazeta Shneta

Mamaja Georgie MacFarlan thotë se flokët e djalit të saj të sapolindur gjatë dushit merrnin formë shpati, duke e bërë të porsalindurin të dukej si të ishte “goditur nga elektriciteti”.

Tashmë, vogëlushi ka bërë prerjen e parë të flokëve dhe me sa duket stili i tij i ri është pëlqyer nga të gjithë./Gazeta Shneta/