Këngëtarja akuzohet për abuzim sepse i dha vajzës bukë me Nutella (Foto/Video)

2017-04-17 në ora 08:05

Këngëtarja Kelly Clarkson është akuzuar për abuzim ndaj vajzës së saj pasi e postoi një fotografi ku shihej duke i dhënë bukë me Nutella.

34-vjeçarja ia dha fëmijës së saj për herë të parë këtë ushqim dhe e postoi videon në Instagram, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Shneta.

Videoja u shikua më shumë se 3 milion ndjekës dhe mori një stuhi komentesh e kritikash ndaj nënës.

Komentuesit e kritikuan ashpër nënën duke i thënë se po i jep ushqim me përmbajtje të lartë të sheqerit.

“Nutella është e keqe për ty”, shkruan një komentues.

Ja përmbajtja e Nutellës në një ilustrim ku shihet se gati gjysma është sheqer. /Gazeta Shneta/

This image claims to reveal exactly what goes into a jar of Nutella - and exactly how much