Kështu i është “prishur” fytyra Emina Çunmulajt pas lindjes

2018-06-04 në ora 19:26

Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të përfolura nëpër medie, krejt kjo falë shtatzënisë dhe lindjes që pati kohëve të fundit.

Ajo tashmë është bërë nënë e një fëmije të dytë, megjithatë problemet e post-lindjes duket se nuk po e lënë rehat, shkruan Gazeta Shneta.

Pavarësisht kësaj, Emina Çunmulaj nuk ka ndonjë kompleks që t’i ndajë ato me ndjekësit e saj në Instagram.

I tillë është edhe problemi me akne që ka hasur kohëve të fundit Emina, për të cilën ka publikuar një fotografi ku shihet më së miri se sa shumë ka ndikuar çrregullimi hormonal./Gazeta Shneta/