Kështu do të jetë moti sot në vendin tonë

2018-02-06 në ora 06:42

Një mot kryesisht me diell dhe vranësira që do të na sjellin pak ngrohtësi.

Temperaturat do të sillen nga 9 gradë më e larta gjatë ditës, në 3 gradë më s ulëta gjatë mbrëmjes. / Gazeta Shneta