Kjo fotografi e Ryva Kajtazit me vajzën do ju emocionojë

2017-05-28 në ora 16:45

Këngëtarja Ryva Kajtazi disa javë më parë eshtë bërë nënë për herë të parë. Ajo është bërë nënë e një bukurosheje të vogël të cilën e ka qujatur Dorela.

Ryva dhe bashkëshorti i saj kanë dashur që këtë periudhë ta kalojnë largë vëmendjes mediatike, duke mos bërë publike asnjë detaj rreth princeshës së vogël.

Ajo së fundmi ka postuar një foto në Instgram, ku shihet dora e Dorelës e mbështetur për të emën./Arbresh.info/

?⭐️

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_dresses) on