Kujdes gra: Kjo grua po paguhet të flirtojë me meshkuj

2017-04-26 në ora 19:24

Meredith Golden është një “shkrimtare fantazmë” në aplikacionet e takimeve, e jo vetëm që ajo i krijon aplikacionet e saj të klientëve të saj, por gjithashtu merr llogaritë e tyre dhe shkruan mesazhe në vend të tyre, transmeton Gazeta Shneta.

Çmimi që kërkon Meredith për kryerjen e një gjëje të tillë është 700 dollarë në muaj, shkruan The Independent.

Ndeshësja 42-vjeçare dhe nëna e martuar nuk merr më shumë se 12 klientë në të njëjtën kohë./Gazeta Shneta/