Kishte dhimbje të tmerrshme në bark, ja çfarë zbuluan mjekët pas fotografimit (Foto)

2017-04-26 në ora 19:13
Një pacient ka kërkuar ndihmë në spital duke u ankuar për dhimbjet e tmerrshme të barkut që kishte.
Mjekët, u befasuan dhe u habitën kur nepërmjet rrezeve X panë një shishe 16 cm në barkun e tij, transmeton lajmi.net

Banorët e lagjës së pacientit thonë se personi shumicën e kohës është nën ndikimin e alkoolit dhe mund të ketë ndodhur aksidentalisht.

Katër kirurgët brenda gjysmë ore e larguan nga barku shishen 16 cm dhe e dërguan në laborator për studim të mëtutjeshëm, e gjendja e pacientit raportohet të jetë mirë.