Ky fëmijë ka lindur para kohe dhe lëkura e tij ishte e tejdukshme, shikojeni si duket tani (Foto)

2017-04-14 në ora 14:30

Një fëmijë i lindur para kohe, pra në javën e 25-të kishte habitur të gjithë.

Ky fëmijë kur kishte lindur kishte lëkurën e tejdukshme dhe organet e tij ishin duke u formësuar, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Tani ky fëmijë po feston ditëlindjen e tij të dytë, dhe të gjithë janë të lumtur për të dhe po habiten se si është e mundur që mbijetoi nga ajo gjendje e jashtëzakonshme.