Lind gruaja që imitonte gjirafën shtatzënë (Video)

2017-03-09 në ora 16:53

Ka lindur gruaja shtatzënë që publikoi një video me një maskë të gjirafës në kokë.

Gruaja publikoi një video duke imituar gjirafën April, e cila ishte incizuar ‘livestream’ në momentet gati për të lindur, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Shneta.

Të mërkurë, gruaja me emrin Erin Dietrich lindi fëmijën e saj, derisa gjirafa është ende në pritje.

Ajo ka gjiruar dy herë vetën me maskë të gjirafës në kokë, një herë kur ishte në javën e 39-të dhe kur shkoi në spital për të lindur.

Ndiqeni edhe dy video më poshtë. /Gazeta Shneta/