Mendoi se ishte shtatzënë, por zbuloi diçka tronditëse

2017-03-27 në ora 11:31

Një grua e sapomartuar rrëfeu për pasojat që pati pasi shtatzënia e pazakontë që kishte jo vetëm e la pa fëmijë por i dha kancer.

Stephanie Theobald, nga Manchesteri, mbeti zemërthyer pasi kur ishte vetëm 12-javëshe shtatzënë ne ekon që bëri infermierja i tha se nuk i ndiente rrahjet e zemrës së foshnjës në barkun e saj.

Në momentin që ajo iu nënshtrua një biopsie, mjekët i thanë se shtatzënia kishte qenë e rreme dhe në vend që në barkun e saj të gjendej foshnja, gjendeshin disa qeliza gjigante të parregullta.

Ajo kishte 5 vite që ishte martuar dhe shpresonte se më në fund do kishte një foshnjë por ëndrra e saj u thye. /tvklan.al