Mësim noti dhe masazh për bebet 6-muajshe (Foto)

2017-03-21 në ora 11:05

Pas një dite të gjatë, gjithçka çka keni nevoje është një banjë e nxehtë e ndoshta edhe një masazhë, veçanërisht nëse për bebet.

Qendra për masazhe të bebeve në Australi ofron hidroterapi vetëm për klientë nën moshën gjashtë muajsh.

Përveç relaksit foshnjat këtu mësojnë edhe notin.

E fotografitë e këtyre bebeve kanë bërë xhiron nëpër internet dhe po pëlqehen nga të gjithë.

Shikoni më poshtë dhe kënaquni me këto pamje kaq të ëmbla të bebeve.

babies-swimming-pool-baby-spa-perth-australia-33