Moderatorja shqiptare në super formë, menjëherë pas lindjes së dytë

2018-02-08 në ora 12:52

Ndonëse ka lindur për herë të dytë, moderatorja e Top Albania Radio, trupi i Jonia Alçikollit në fotografinë e fundit në Insta Story thotë të kundërtën.

“Magjia e lindjes natyrale dhe nje korseje te papare qe kam blere te tregu çam”, është ajo çfarë ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë moderatorja, shkruan Gazeta Shneta.

Jonida është bërë nënë më 29 Janar, fëmija i së cilës është një vajzë, e cila peshonte 3.350 kilogramë.

Gjithashtu, moderatorja ka bërë të ditur edhe emrin e vajzës, të cilën e kishte emëruar Tiara./Gazeta Shneta/