Moment dramatik: Bie 14 vjeçarja nga autobusi (Video)

2017-04-25 në ora 15:14

Pamjet dramatike të kapura në momentin kur një vajzë 4- vjeçare u rrëzua nga pjesa e prapme e autobusit kanë bërë xhiron e botës. Vajza 4 -vjeçare u plagos rëndë pasi u rrëzua deri sa autobusi ishte në lëvizje përgjatë një rruge në Harrison, Arkansas.

Videoja dramatike u filmua nga kamera e një makine që po lëvizte në të njejtën rrugë, shkruan Ora News.

Një zjarrëfikës vullnetar,  i cili po udhëtonte prapa autobusit kur aksidenti fatal ndodhi, shihet duke vrapuar tek vajza e cila ndodhej e shtrire në mes të rrugës.

4 -vjeçarja e cila  ra pa ndjenja dhe theu nofullën në këtë aksident, pritet të ketë një shërim të plotë.

Për t’a shikuar ngjarjen, ndjekeni videon në vijim.