Ky truk funksional mund t’a qetësoj beben tuaj brenda sekondave (Video)

2017-04-25 në ora 15:35

Në momentet e furishme të qarjes së fëmijës, ndoshta do të jeni në gjendje të dorëzoni kursimet e jetës për të kuptuar se si ta ndalosh foshnjën duke qarë. Por mos kini frikë, sepse një pediatër nga Kalifornia pretendon të ketë zotëruar një teknikë që mund ta qetësojë çdo fëmijë në momente, dhe ai e ndan atë falas.

Robert Hamilton nga Santa Monica ka 30 vjet përvojë në kujdesin për foshnjat e porsalindura, dhe ai shkarkoi në YouTube këtë javë për të ndarë disa nga mençuria e tij, shkruan Belly Belly, transmeton Gazeta Shneta.

Videoja është parë gati 10 milionë herë që kur u ngarkua të dielën e kaluar. Është e qartë, ka shumë prindër të privuar nga gjumi janë të dëshpëruar për ndihmë kur është fjala për qetësimin e këtyre foshnjave.