Momenti prekës kur foshnja sheh babin e saj për herë të parë (Video)

2017-03-12 në ora 13:40

Ky është momenti i ëmbël kur një foshnje pa babin e saj për herë të parë me ndihmën e syzeve të reja.

Foshnja nëntë muajsh mori syzet e reja pasi babai i saj ishte shkuar në Antarktidë me Forcën Ajrore për dy muaj.

Nëna e foshnjës e incizoi ribashkimin emocional në shtëpinë e tyre në Nju Jork dhe videoja u bë hit në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni më poshtë: