Moti sot, e enjte 11 janar

2018-01-11 në ora 06:51

Në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me vranësira të cilat do të mundësojnë mot të zymtë. Temperaturat dot do të dillen nga 7 gradë më e larta gjatë ditës dhe 1 gradë më e ulta gjatë pjesës së dytë të ditës. / Gazeta Shneta