Moti sot, e merkurë 27 dhjetor

2017-12-27 në ora 07:02

Sot do të mbretërojë mot kryesisht i kthjellët dhe me diell. Gjatë ditës së sotme do të kemi temperatura të larta gjatë ditës deri në 9 gradë, ndërsa gjatë mbrëmjes temperaturat shkojnë deri në 4 gradë./Gazeta Shneta.