Moti sot i ngrohtë, temperaturat deri në 22 gradë

2017-04-26 në ora 07:50

Sipas parashikimit të motit nga Prishtina Weather, temperaturat gjatë ditës së sotme pritet të arrijnë maksimalet deri në 22 gradë celsius.

Mot i njëjtë do të jetë edhe nesër, ndërsa sipas parashikimit, përkeqësim të motit pritet të ketë të premten dhe në vikend. /Gazeta Shneta/

Image may contain: text