Në vetëm 3 ditë do të pastroni organizmin tuaj, humbisni peshë dhe detoksifikoni atë

2017-04-14 në ora 09:14

Përbërësit:

  • Vaj ulliri
  • Portokall
  • Xhenxhefil
  • Hudhër

Për ta përgatitur këtë recet, do të nevojitet vetëm 1 lugë gjelle vaj ulliri, 1 lugë gjelle të lëngut natyral të portokallit, gjysmë lugë gjelle xhenxhefil të integruar dhe gjysmë lugë gjelle hudhër të grirë. Krejt çka ju mbetet është përzierja! /Gazeta Shneta/