Nëna e hodhi beben pas lindjes, fotografia nga shpëtimi i saj do t’ju pa fjalë (Foto)

2017-07-25 në ora 09:45

Një nënë raportohet nga Arabia Saudite se kishte hedhur beben e saj pas lindjes, për shkak se shtatzënia e saj kishte qenë e jashtëligjshme.

Për fatin e mrekullueshëm, bebja u shpëtua nga një qenë i cili e kapi me kujdes dhe e solli deri tek një shtëpi, transmeton Gazeta Shneta.

Banorët të mbetur pa fjalë nga veprimi i qenit të cilin e fotografuan dhe beben e dërguan në spital.

Ngjarje të tilla nuk janë të rralla nëpër botë.

Para disa ditësh një bebe ishte shpëtuar nga banorët në Indi pasi nëna e kishte varrosur të gjallë pas lindjes. /Gazeta Shneta/