Nëna kujdes: Ja si e humbi foshnjën kjo grua duke bërë seks gjatë shtatzënisë

2017-11-12 në ora 17:52

Një nënë ka rrëfyer se si e humbi foshnjën pasi kishte bërë seks gjatë shtatzënisë.

Disa orë pasi Karen Smith kishte bërë marrëdhënie seksuale me burrin e saj gjatë javës së 31-të të shtatzënisë, ajo pësoi gjakderdhje dhe dhimbje, transmeton Gazeta Shneta

Mjekët fillimisht i cilësonin simptomat e saj si normale, por pas disa orëve, asaj ju tha se duhet të bënte një operim emergjent, ndërsa iu kumtua se bebja e saj vdiq dhe se duhet ta largonin nga barku i saj.

Djali i saj, Robert, peshonte 2 kilogram kur vdiq.

Zonja Smith tani dëshiron të rrisë ndërgjegjësimin përreth kësaj, në mënyrë që prindërit të dinë shenjat.

Ajo gjithashtu dëshiron të sigurojë nënat se nuk ka asgjë të keqe me seksin ndërsa jeni shtatzënë./Gazeta Shneta/