Ngjarje e rëndë: Djali thith gjirin e nënës, edhe pse ajo është e vdekur (Foto/Video+18)

2017-05-25 në ora 10:21

Një fëmijë 17-muajsh shihet duke qarë mbi trupin e vdekur të nënës së tij

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Indi, ku në video shihet një fëmijë 17-muajsh që qan mbi nënën e tij edhe pse ajo tashmë ishte e vdekur dhe shihet duke thithur gjirin e nënës për të pirë qumësht, transmeton lajmi.net.

Dyshohet se kjo grua ka vdekur nga një aksident, sepse shihet se ajo ka gjak nga hunda dhe veshi.

Policia tashmë ka nisur hetimet për këtë rast dhe ata janë në kërkim të adresës së gruas në mënyrë që fëmijën ta dorëzojnë në familjen e tij.