Parashikimi i motit për sot

2017-02-22 në ora 10:05

Moti sot në Kosovë, e mërkurë 22 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe intervale me diell.

Era do fryj nga Jug-Lindja deri 20 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 1 gradë ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 12 gradë celsius.