Pas disa vitesh ngel shtatzënë, ja çfarë i dërgon kjo paciente doktoreshës kosovare (FOTO)

2017-03-13 në ora 20:56

Një paciente ka arritur të mbes shtatzënë pas disa tentimesh dhe një gjë e tillë e ka gëzuar shumë.

Pacientja me inicialet N.N. mbeti shtatzënë pas konsultave dhe kontrolleve me doktoreshën e specializuar në Gjermani, Drita Kabashi, shkruan Gazeta Shneta.

E, Dr Drita ishte e para që u informua me shtatzëninë e pacientes në fjalë, pasi pranoi një fotografi të testit të shtatzënisë.

“Sa është emocionuese kur pacientët pas shumë përpjekjeve e mundimeve të dërgojnë fotografi dhe lajme të tilla”, thotë Dr Drita.

Mesazhi i nënës ishte si vijon: “Po më duket se kom mbet shtatzënë. Allahu të dhashtë çdo të mirë në jetën tënde”. /Gazeta Shneta/