Pushimet nuk i shkojnë mirë, Rita Ora lëndohet (Foto)

2017-03-30 në ora 10:43

Rita Ora pas angazhime të shumta në spektaklet televizive, ka gjetur kohë për pak pushime.

Dhe me këtë rast, këngëtarja ka shkuar për pushime në plazhet fantastike të shtetit të Maldiveve.

Por, si duket jo çdo gjë ka shkuar siç duhet pasi që këngëtarja ka pësuar një dëmtim, transmeton Telegrafi.

Ajo ka lënduar gishtin e këmbës, të cilin e ka bërë publik përmes fotografive të publikuara në llogarinë personale në SnapChat.

Ndryshe, Rita pas një kohe të gjatë ka filluar të punojë edhe në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/