Receta për rritjen e flokëve që po i len mjekët me gojë të hapur!

2017-07-05 në ora 17:39

Pothuajse çdo grua dëshiron të ketë një flokë të shëndetshëm me shumë shkëlqim.

Tregu ofron produkte të ndryshmeTë gjitha produktet proklamojnë flokë të shëndetshëm dhe rritje të shpejtë në të njëjtën kohë, por për fat të keq, disa prej tyre janë joefektive dhe madje janë shumë të kushtueshme.

Kjo është arsyeja pse, në artikullin tonë sot, ne kemi vendosur t’iu prezantojmë një recetë për rritjen efektive të flokëve në mënyrë natyrale, me gjëra ushqimore që gjinden tek secila familje, transmeton Gazeta Shneta.

Përbërësit:

  • ½ e një gotë birre
  • ½ e një bananeje
  • Një lugë gjelle mjaltë organike
  • Një të verdhë veze

Udhëzimet:

Mjafton të vendosni të gjithë përbërësit në një blender frutash dhe t’i përzieni deri sa të merrni një përzierje homogjene.

Si ta përdorni këtë ilaç?

Merrni këtë përzierje dhe zbatojeni atë në zonat e prekura. Lejeni atë për të vepruar përreth 2-3 orë. Ndjenja e nxehtësisë në kokën tuaj nënkupton se përzierja është duke funksionuar dhe se është duke depërtuar në lëkurën tuaj. Pas 2-3 orësh, lani flokët si gjithmonë.

Përsëriteni trajtimin një herë në çdo 7 ditë derisa të filloni të shihni përmirësimin. Do të habiteni nga mënyra se si funksionon receta!/Gazeta Shneta/