Rrëfen këngëtarja shqiptare: Si humba djalin 3 ditë pasi e linda

2018-06-04 në ora 16:27

Këngëtarja e njohur shqiptare, Irini Qirjako, ka rrëfyer ngjarjen tragjike që i ka ndodhur gjatë jetës së saj, duke humbur vajzën e saj binjake.

Ajo e ftuar në emisionin “Ditë e re”, ka rrëfyer se ngjarja ka ndodhur pas tri ditësh, pasi që ajo kishte lindur binjakët, shkruan Gazeta Shneta.

““Unë jam mami i një goce, Riviolës. Kisha dy fëmijë, një cun dhe një gocë, bëra binjakë por nuk që e thënë që të më rronte cuni.

Vdiq ditën e tretë të lindjes. Kam vajzën, është doktoreshë ne Gjermani.” – rrëfeu Qirjako./Gazeta Shneta/