Sa shumë i është rritur djali Jonida Maliqit

2018-05-30 në ora 20:26

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, ka publikuar një fotografi të djalit në llogarinë e saj në “Instagram”.

Kjo fotografi tregon më së miri se djali i Jonidës, Dani, është rritur mjaftueshëm sa të vendos çantën në krahë dhe të shkojë në shkollë, shkruan Gazeta Shneta.

Ajo i ka vendosur një zemër të kuqe fotografisë në pjesën e sipërme, duke treguar se sa e do djalin e saj./Gazeta Shneta/