Shfaqet vajza e Eli Fara, i ka rënë ‘nuri’ shtatzënisë

2018-07-28 në ora 07:08

Ajo është një nga femrat më të pëlqyera të ekranit shqiptar, por edhe më e komentuara në rrjetet sociale.

Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara herë pas here poston foto mjaft tërheqëse dhe shumë seksi në rrjetet sociale. Por, për një kohë ajo u largua nga vëmendja e publikut shqiptar.

Më vonë mësohet se arsyeja përse Marina vendosi të qëndroi larg rrjeteve sociale ishte fakti se ajo do të bëhej një nënë. Ajo publikoi disa foto ku shfaqej me partnerin tek doktori, dhe pastaj i mbylli të gjitha llogaritë.

Mirëpo është sërish Eli Fara ajo e cila e ka rikthyer vajzën e saj në rrjet derisa ka publikuar një foto të Marinës, e cila është në muajin e katërt të shtatzënisë, derisa duket shumë bukur derisa shoqëron maminë në maratonën e këngës./Gazeta Shneta/