Shihni se si vallëzon nipi i Shyhretes me këngën e gjyshes së tij

2018-07-30 në ora 19:55

Familja “Behluli” janë në mesin e familjeve më të komentuara në showbizin shqiptar në mesin e mediave rozë, shkruan Gazeta Shneta.

Sidoqoftë, kënga e fundit e Shyhrete Behlulit dhe Engjëllusha Salihut po u pëlqen të gjithëve, madje edhe Matinit të vogël.

Ai është filmuar duke e shijuar këngën e gjyshes së tij nga Engjëllusha, e cila më pas e ka ngarkuar në llogarinë e saj në “Instagram”./Gazeta Shneta/

Edhe Matinit po i pelqen "Dasma e nipit" ?

A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on