Shtatzënë dhe e bukur si Beyonce (Foto)

2017-03-07 në ora 08:34

Këngëtarja e famshme, Beyonce e cila së shpejti do të bëhet nënë e binjakëve është shfaqur mjaft elegante në premierën e filmit “Beauty and the Beast” në Los Angjelos.

Ajo është parë bashkë me burrin e saj reperin e famshëm, Jay Z dhe vajzën, Blue Ivy.

Beyonce dukej rrezatuese e veshur me një fustan të firmës “Gucci” me ngjyrë smeraldi i stolisur me lule.