Thoni lamtumirë cistave dhe tumoreve fibroide, vetëm përmes dy përbërësve natyral

2017-07-22 në ora 12:44

Nevojitën vetëm dy përbërës për të larguar cistat dhe tumoret hibroide. Kjo përzierje e mrekullueshme për të cilën nuk keni dëgjuar më parë, është shumë e dobishme për shëndetin Në fakt, kjo përzierje pastron trupin nga cistat dhe tumoret fibroide, pa marrë parasysh pjesën e trupit, transmeton Gazeta Shneta.

Krejt çfarë ju nevojitet për ta bërë këtë përzierjë të magjishme janë:

-300 g mjaltë natyral (gështenjë)

-300 g gjethe sempervivum (shihni fotografinë më poshtë)Rezultate imazhesh për houseleeks
Përgatitja:

Prisni gjethet dhe shtoni mjaltin në një tas, pastaj përzierje mirë. Lëreni përzierjen për të qëndruar 2-3 ditë derisa copat e gjetheve të janë ngjyrosur mirë./Gazeta Shneta/