Tregon e tmerruar nëna: ‘Mamia më goditi me shuplakë gjatë lindjes, më tha mos bërtit!’

2017-04-06 në ora 19:29

Një nënë ka mbetur e tmerruar gjatë lindjes së saj. Nëna Tracey u traumatizua në lindjen e saj të tretë.

Ajo ka rrëfyer se si mamia që po merrte pjesë në lindje e goditi atë me shuplakë, pasi sic thotë ajo, po bërtiste, transmeton Gazeta Shneta.

Tracey deklaroi se përveç që ajo nuk e ndihmoi në lindje, ia dha një shuplakë kur ajo filloi të bërtiste nga dhimbjet e kontraksioneve.

“Ajo e vendosi fytyrën e saj pranë times dhe më tha se po tregohen shumë e zhurmshme dhe se duhet të qetësohem pasi po i frikësojë nënat tjera”, u shpreh Tracey.

“Ajo më la një shenjë gishtërinjsh”, shtoi tutje kjo nënë nga Australia.

Ajo vendosi të largohej e traumatizuar nga spitali vetëm gjashtë orë pasi i dha jetë fëmijës së saj të tretë. /Gazeta Shneta/