Tuna është nënë me fat, ja si e ushqen beben Patrisi (Foto)

2017-05-15 në ora 09:27

Tian nuk ia ka bërë ende dy javë që kur ka ardhur në jetë, por për të gjithë miqtë virtualë të Tunës dhe Patrisit është bërë personazhi i vogël më i dashur.

Që kur filloi të na dhurojë buzëqeshjet e para, duket se të gjithë po i ndjekim hap pas hapi ndryshimet e vogëlushit. Dhe ja ku është i radhës.

Jo vetëm Tuna, por edhe Patrisi është angazhuar maksimalisht në mirërritjen e të voglit, ndaj edhe tregohet i gatshëm për çdo nevojë të tij.

Tani që çifti i njohur kanë marrë “pushimet” nga punët respektive, e gjithë vëmendja është përkushtuar te Tiani.

Në këtë foto që Tuna ka postuar së fundi në Instastory-n e saj, Patrisi duket një baba i lumtur dhe i gatshëm për t’u kujdesur për të voglin. Ndërkohë që ai e ushqen me qumësht, Tuna… bën fotografinë.

Patrisi çdo herë po tregon për fansat e tij dhe të këngëtares Tuna se ai është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar.