Tuna hedh fotografi të papublikuara nga lindja

2017-05-21 në ora 14:29

Më 2 Maj të këtij viti erdhi vogëlushi Tian, ku këngëtarja Tuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patrisi janë bërë prindër për herë të parë shkruan Artistët Shqiptarë.

Tuna ka qenë njëra nga personazhet më të komentuara gjatë këtyre ditëve, ku çdo foto e saj dhe e djalit të saj ka përbërë lajm, transmeton Artistët Shqiptarë.

Ajo ka vendosur që djalin ta lindë në Maqedoni, në vendin ku ka lindur edhe vet.

E sot ajo ka falenderuar spitalin në të cilin ka lindur përmes një kolazhi të fotove të cilat mund ti ndiqni në videon e mëposhtme.