Tuna publikon disa fotografi të djalit të saj, do t’iu “shkrijnë“ të gjithëve

2018-06-10 në ora 20:55

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, e shquar ndryshe edhe si Tuna, është një ndër figurat më të përfolura në showbizin shqiptar.

Shtatzënia e saj, më pas lindja dhe së fundmi konflikti që pati me kunatin e saj, Robert Berishën, bënë që të ngrihen diskutime të shumta, shkruan Gazeta Shneta.

Pavarësisht këtyre, ajo vazhdon të publikojë fotografi të djalit të saj, Tianit, i cili po rritet dita ditës.

E së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi verore të tij, i cili shihet duke lozur dhe shijuar këtë stinë./Gazeta Shneta/