Vajza 2-muajshe e Ermal Mamaqit dhe Amit mbulohet nga flokët, ja një fotografi e saj

2018-05-30 në ora 17:20

Tashmë janë bërë 2 muaj që prej kur çifti Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë bërë prindër.

Sidoqoftë, së fundmi ata i kanë publikuar një fotografi vajzës, e cila shihet se është mbuluar nga flokët, shkruan Gazeta Shneta.

Megjithatë, ata kanë fshehur fytyrën e vajzës, gjë që duket se do ta mbajnë sekret edhe për pak kohë./Gazeta Shneta/

33207267 10212255754804642 478900286706941952 n