Xhensila i kthehet ‘selfie’-ve dhe jetës normale

2018-07-31 në ora 06:25

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë përpara disa javëve.

Familjes së vogël të çiftit ju shtua dhe vajza e tyre, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Prej shumë kohësh Xhensila u shkëput edhe nga rrjetet sociale, dhe sigurisht ishte e pritshme.

Por ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto, në të cilën duket në formën e saj më të mirë.

Në sediljen e një makinë ajo shfaqet e kuruar, dhe vihet re nuri që i ka dhënë mëmësia/opinion.al