Xhensila publikon një fotografi të ëmbël të Besit dhe vajzës, ja si i quan ata

2018-07-27 në ora 20:58

Shtatzënia dhe lindja e këngëtares së njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, bëri mjaft bujë në medie.

Sidoqoftë, tashmë Besi dhe Xhensila janë bërë prindër të një vajze, të cilën e emëruan “Ajka”, shkruan Gazeta Shneta.

Së fundmi, Xhensila ka publikuar një fotografi të Besit me Ajkën së bashku, derisa ua ka dedikuar fjalët më të përzgjedhura atyre.

“E gjithë bota në dy njerëz”, ka mbishkruar fotografinë Xhensila./Gazeta Shneta/