Zaimina Vasjari kështu po ia rrezikon jetën vajzës së saj

2018-03-16 në ora 22:09

Zaimina Vasjari së fundmi është bërë nënë, për të cilën është raportuar shpesh në media.

Megjithatë, ajo ka publikuar një video, e cila shihet duke ushtruar së bashku me vajzën e saj të ëmbël, shkruan Gazeta Shneta.

Por, ky veprim po i rrezikon paksa jetën foshnjës, meqenëse kockat e saj janë ende të buta dhe të lakueshme.