Zbulojeni misterin: Çka nuk shkon me këtë fotografi?

2017-03-09 në ora 22:17

Gjashtë vajza të reja të ulura në një divan dhe të buzëqeshura. Kjo fotografi është shndërruar në hit të internetit.

Që nga publikimi i saj, njerëzit janë habitur me mungesën e këmbëve të njërës prej vajzave.

Është vajza e dytë nga e djathta të cilës nuk i vërehen fare këmbët shkaku i xhinseve ngjyrë zezë.

Fotoja më poshtë e jep sqarimin. /Gazeta Shneta/