Lini të gjitha punët: Duhet ta shihni këtë super-bebe (FOTO)

2017-03-09 në ora 21:59

Bebet me flokë të gjata janë një nga gjërat më të bukura për t’u parë  dhe shijuar me sy.

Ashtu është edhe vogëlushja Alexandra, 2-muajshe, e cila e ka kokën të mbushur me flokë, shkruan Gazeta Shneta.

Fotoja e Alexandras është postuar në Reddit dhe nga aty është shpërndarë në të gjitha rrjetet sociale.

Shijojeni!