Adelina Ismaili flet për foshnjën, si e mora lajmin që jam shtatzënë!

2017-03-28 në ora 17:47

Këngëtarja Adelina Ismaili e ftuar në NIN ka treguar se sa shumë e ka lumturuar lajmi se është shtatzënë.

Ajo këtë moment e cilëson si diçka shumë emocionuese dhe lajmin se është shtatzënë e ka marrë diku në fund të muajit korrik, shkruan lajmi.net

Adelina thotë se në këto ditë të fundit të shtatzënisë po kujdesen shumë vjehrra e saj, kunata, motrat dhe nuk po e ka të vështirë për t’u informuar rreth këtyre gjërave